2016 Dysynni Trail Fest 15K

38 results found. Perform another search | Print these results

Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club 5K Stage Position Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position Tweet Share
1513 Michael Wraight Male 9 CANIX 2 SITTINGBOURNE STRIDERS 0 01:17:39 12 01:17:37 12
1512 Charles King Male 4 M40+ 2 0 01:11:15 5 01:11:12 5
1511 David Roberts Male 10 M40+ 5 0 01:20:43 14 01:20:41 14
1545 Haydn Fowler Male 17 M50+ 5 0 01:38:47 27 01:38:44 27
1505 Rowenna Darlington Female 3 CANIX 1 CANICROSS CLWYD 0 01:16:17 11 01:16:16 11
1504 Kelly Spence Female 15 FOPEN 6 WREKIN ROAD RUNNERS 0 01:54:58 34 01:54:56 34
1538 Rowland Sharp Male 12 M50+ 3 0 01:23:45 18 01:23:43 18
1537 Stephen Stocker Male 2 M40+ 1 PRESTATYN RC 0 01:06:16 2 01:06:16 2
1532 Louise Hayward Female 10 F40+ 2 SANDBACH STRIDERS 0 01:32:30 25 01:32:28 25
1531 Ruth Graham Female 17 CANIX 9 CANICROSS MIDLANDS 0 02:03:34 36 02:03:28 36
1529 David Bartlett Male 7 MOPEN 2 0 01:16:10 9 01:16:06 9
1533 Richard Hunter Male 1 MOPEN 1 SHROPSHIRE SHUFFLERS 00:22:32 1 01:00:13 1 01:00:11 1
1530 Nicola Davies Female 1 FOPEN 1 MALDWYN H 00:24:48 2 01:09:12 3 01:09:12 3
1521 Shavaun Jordan Female 2 FOPEN 2 00:26:18 3 01:14:29 7 01:14:29 7
1544 David Mcalister Male 3 M50+ 1 WALLASEY AC 00:26:24 4 01:11:07 4 01:11:05 4
1536 Paul Cash Male 6 M40+ 3 00:26:58 5 01:14:50 8 01:14:48 8
1515 Ian Sheppard Male 5 M50+ 2 00:27:31 6 01:14:16 6 01:14:15 6
1535 Greg Grundy Male 11 M40+ 6 00:28:22 7 01:21:38 16 01:21:36 16
1543 Emma Lines Female 4 FOPEN 3 00:28:57 8 01:19:19 13 01:19:17 13
1519 Alan Owen Male 8 M40+ 4 00:29:00 9 01:16:11 10 01:16:09 10
1542 Nick Lines Male 14 M50+ 4 SE FITNESS SUTTON COLDFIELD 00:29:05 10 01:24:56 21 01:24:54 21
1540 Kirstie Fraser Female 6 CANIX 3 CANICROSS CLWYD 00:29:31 11 01:22:52 17 01:22:49 17
1501 Sarah Green Female 5 FOPEN 4 WREKIN ROAD RUNNERS 00:29:41 12 01:20:47 15 01:20:45 15
1526 Paul Almond Male 13 CANIX 5 00:30:43 13 01:24:24 20 01:24:20 20
1528 Debbie Bartlett Female 8 FOPEN 5 00:30:52 14 01:26:51 22 01:26:47 22
1502 Mike Sowerbutts Male 15 MOPEN 3 00:31:13 15 01:27:30 23 01:27:29 23
1524 John Gwynn Evans Male 16 M70+ 1 ABERYSTWYTH AC 00:31:33 16 01:33:24 26 01:33:21 26
1541 Leila Goss Female 7 CANIX 4 00:32:38 17 01:23:59 19 01:23:53 19
1527 Hayley Macdonald-Jones Female 9 F40+ 1 00:33:03 18 01:29:59 24 01:29:57 24
1539 Richard Vroom Male 18 M60+ 1 BRO DYSYNNI AC 00:35:01 19 01:41:29 31 01:41:27 32
1503 Elizabeth Gartshore Female 11 F60+ 1 PENSBY RUNNERS 00:35:14 20 01:39:00 28 01:38:56 28
1525 Jacqueline Fowler Female 13 CANIX 6 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:35:42 21 01:40:22 30 01:40:19 30
1508 Sally Withington Female 14 CANIX 7 WREKIN ROAD RUNNERS 00:36:22 22 01:49:31 32 01:40:19 31
1534 Robert Mackey Male 19 M65+ 1 BUCKLEY RC 00:37:10 23 01:51:00 33 01:50:57 33
1516 Ruth Appleton Female 12 F40+ 3 MK LAKESIDE RUNNERS 00:39:08 24 01:40:02 29 01:39:58 29
1523 Liz Smith Female 19 CANIX 10 HARWICH RUNNERS 00:42:19 25 02:07:13 38 02:07:12 38
1506 Sarah Martin Female 16 CANIX 8 KENT CANICROSS 00:42:28 26 02:00:38 35 02:00:33 35
1518 Valerie Hall Female 18 F60+ 2 MK LAKESIDE RUNNERS 00:43:38 27 02:05:17 37 02:05:14 37